Jeśli chcesz, możesz mieć!

Dzisiejszy wpis nie będzie o kulinariach, a o spełnianiu marzeń, tych małych. Moim zawsze było posiadanie kominka, w myśl przekonania „ogień – ciepło, ciepło – rodzina”. Rzeczą oczywistą jest, że ci którzy mieszkają w domach, do spełnienia takich marzeń mają jedynie większy krok. A co jeśli moje miejsce na ziemi to mieszkanie w bloku? Nawet to nie może być przeszkodą! Aby osiągnąć cel należy działać! I tu pewnego dnia, a było to około 2 lata temu wpadłam na pomysł stworzenia imitacji kominka. Nie ukrywam, że wykonanie nie było moje … ale jak się ma Tatę „złotą rączkę” to życie staje się o wiele łatwiejsze, a drobiazgi są na wyciągnięcie ręki. Naszkicowałam, opowiedziałam co i jak ma wyglądać i moje „chcę” stało się! Dopracowałam kilka szczegółów, zawiesiłam lustro, które optycznie powiększa powierzchnię i wstawiłam świece, wnoszące do mieszkania dużo ciepła i romantyzmu. Kominek stał się ciekawą aranżacją klasycznego wnętrza i dowodem na to że, jeśli bardzo czegoś chcesz, możesz to mieć!

"

6 myśli nt. „Jeśli chcesz, możesz mieć!

  1. Cieszę się, że Wasze marzenia się spełniają, wszystko jest możliwe! ? Wczorajsze marzenia to dzisiejsza rzeczywistość.

  2. Szczęśliwy ten, który ma marzenia. Warto je mieć i dążyć do ich realizacji. Piękny kominek. Gratuluję Tobie pomysłu, a tacie realizacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.